Номери готелю

Бажаємо гарного відпочинку в готелі Братислава!

У готелі Братислава 337 комфортабельних номерів різних категорій, в тому числі - номер для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Ми пропонуємо гостям вибрати номер, який найбільш відповідає меті їх візиту до Києва. Затишні номери готелю на Лівому березі Києва оформлені в сучасному європейському стилі та оснащені кондиціонерами, цифровим телебаченням, бездротовим доступом до інтернету (Wi-Fi), міні-холодильником або міні-баром, персональним міні-сейфом, феном. Час заїзду - 14:00, час виїзду - 12:00.

При бронюванні номера на нашому сайті, ви можете бути впевненими, що отримуєте найкращий тариф та гарантію заселення

Готель Братислава. Договір про надання готельних послуг

Договір

Договір про надання готельних послуг, тарифи на основні послуги

Тел.: +380 44 537 39 74(75)
Факс: +380 44 559 75 70
reservation@bratislava.com.ua

Логоип готелю

Готель Братислава - європейський комфорт та вишуканість

Точна ціна номеру готелю за добу проживання вказана на поточну дату у гривні (UAH) з урахуванням усіх податків. Туристичний збір не включений у вартість номеру. Для резидентів країни розмір туристичного збору становить 0,4% від мінімальної заробітної плати з людини за добу. Для нерезидентів країни розмір туристичного збору становить 1% від мінімальної заробітної плати. Ціни в RUB, EUR, USD вказані на основі поточного обмінного курсу. Оплата здійснюється у гривнях за курсом Національного банку України на день заселення гостя. Готель приймає до оплати готівку, кредитні картки Visa, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Maestro, також можлива безготівкова форма оплати. Номери готелю одного типу можуть незначно відрізнятися інтер'єром.

© Готель Братислава вул. А. Малишка 1, Київ, 02192, Україна | Тел.: +38 (044) 537 39 79, +38 (044) 537 39 81 | Email: bratislava@bratislava.com.ua